| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca elita oculta (francmasonii Illuminati) ce conduc aceasta planeta o sa reuseasca sa ne depopuleze in procent de 90% pana in 2012 asa cum au planuit?

Guvernul BOC deja a adoptat Codex Alimentarius, specialistii estimeaza o rata de aprox. 3 miliarde de morti la nivel global.

Gripa porcina si vaccinul creat de ei inca nu a atins apogeul, virusul mutat in Ucraina inca nu s`a raspandit.

Credeti ca vor reusi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In SUA, unde incep toate astea si unde se presupune ca populatia e mai indobitocita ca nicaieri in lume au inceput proteste, dar 'romanii, frate, cred in comunitare si-n comunicate, nu in comunicare sau comuniune in comunitate'

31 răspunsuri:
| larrygabriel a răspuns:

Haide sa iti spun un lucru, ceea ce ai auzit de la prieteni, cunostintie etc. e o totala minciuna, Illuminati a fost infintata pe 1 mai, de Adam Weishaupt, in Germania, Adam nu era satanist, ci din contra Adam, era in religia Romano-Catolica, Adam a fost profesor universitar, Illuminati, vor sa deschida mintiile oamenilor, Facebook meu Larry Gabriel, pentru ori ce eventualitate.