| cristina23maria a întrebat:

Cum pot scapa de cearcane si de semnele ramase de la varsat de vant?
*in caz ca nu am ales categoria potrivita, va rog sa ma scuzati*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De cearcane poti scapa doar prin odihna! Dormit de la 9-10 seara, pana la 6-7 dimineata. Somnul de noapte fiind aici cel mai important, ca creierul si corpul sa se refaca in totalitate.
Pierderea orelor de noapte, te-au adus aici, cu cearcane!

In ce privesc semnele de varsat de vant, am vesti proaste pentru tine, pentru ca, nu ies cu creme, masaje sau tratamente, ies doar cu o operatie estetita, facuta de un chirurg plastician.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cearcane: odihna sau crene adecvate.

Semnele de la varsat de vânt sunt ale tale pe veci