| ღmarynaღ a întrebat:

Cum vindeci gaurile ramase dupa varsat de vant? funda!

3 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic, dar acele gauri sunt pentru totdeauana.Parintii mei au avut mare grija sa nu ma scarpin pentru ca stiau ca ramai cu ele toata viata.
Dar mai exista si interventii chirurgicale! citeste mai multe pe :
http://forum.romedic.ro/prod/cicatrici_lasate_de_varsat_de_vant_051471.html
http://forum.romedic.ro/cauta.php?sir_cauta=cicatrici
sper ca te-am ajutat! :X :*

| candora a răspuns:

Am si eu aceasta problema. Deci treaba cu scarpinatul nu are nimic. Am avut varsat de vint la 14 ani si pe fata nu m-am scarpinat deloc insa mi-au ramas o multime de gauri. In schimb m-am scarpinat pe piept si umar, si stiu ca imi placea sa le jupoi, si acolo nu mi-a ramas nimic sad

| Alexandra_7889 a răspuns:

Nu se prea poate sa le mai vindeci chiar deloc
cine te a pus sa te scarpini pe fata cu mainile trebuia sa iti dai cu o pudra pe fata daca te manca asa de rau
take care:*