| bogdan133 a întrebat:

Cum pot scapa de cosurie si de punctele negre de pe fata? e bine sa le storc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu mai bine folosesti un tratament sau o crema. foloseste clean & clear. fundita? te rog. mersi

| MarinaElena a răspuns:

Buna.Incearca geluri de curatare, sapun Dove sau Baton corector purificator.Si desigur:SA NU STORCI COSII!
Sper ca te-am ajutatwinking

| deliamy a răspuns:

In nici un caz! o sa iasa si mai multewinking

| QaTaLyNN a răspuns:

In niciun caz sa storci cosii deoarece storci unu apar trei peste 2 -3 saptamani si tot asa spargi 3 apar 12. Du-te la dermatolog!

| AnnDaTv a răspuns:

Nu le stoarce! Cumarati o ridiche neagra dao pe razatoare si leagatio la cap.Va ustura.Cosurile ard si dispar(mie mi-au disparut).sau cu ceai de salvie.Baga o batista in ceai(adica udo) si las-o 15 minute.Lafel si cu ridichea.Ptr puncte negre nu stiu.