| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate scapa de anxietate? Intrebare satelit: Cum se poate scapa de snow vision?
Ca la mine e legata de anxietate.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/......ps?/images

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| lalaura94 a răspuns:

Cine te-a ranit? Sau e pur interes de reclama si bani?

| YuliaNNN a răspuns (pentru lalaura94):

Cum vrei sa iti explic asta?

| YuliaNNN a răspuns (pentru lalaura94):

Treaba e serioasa....cauta snow vision pe net si ai sa vezi...

| lalaura94 a răspuns (pentru YuliaNNN):

Nu era pentru tine, persoana caruia i-a fost adresat comentariul meu a fost banata de pe site, si de aceea nu mai apare.