| adriangabor92 a întrebat:

Daca instalez windows vista pe laptop mai trebuie sa instalez driverele? Dar la windows 7 mai instalez driverele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sorin93 a răspuns:

Pe vista trebuiesc

3 răspunsuri:
| ionutk9 a răspuns:

1 vezi ca ai postat in sectiunea gresita 2 da trebuie instalate

| lora3u a răspuns:

Din cate stiu eu ...la orice sistem de operare. trebuie si driverele ...ca doar nu degeaba ti-au fost dat cd-urile laughing

| Cristi_Stroe_1995 a răspuns:

Pai depinde ce vista doresti sa instalezi pentru ca la vista ultimate driverele le instaleaza windowsul iar la 7 se instaleaza de la windows. desigur daca ai instalat unul dintre aceste eindowsuri este posibil sa nu le instaleze windowsul si dupa ce ai instalat windowsul trebuie sa te conectezi la net sa dai clik dreapta pe my computer alegi manage apoi mergi la sectiunea device manager apoi iti apare o lista cu toate drivere dintre care unele au un semn de atentie dai click dreapta pe acelea cu semn dai update driver si selectezi prima optiune iar windowsul descarca driverul pentru pc-ul tauwinking