| Darbuka_Andy_1905 a întrebat:

Daca medicul endocrinolog mi-a spus ca voi mai creste 3 cm. Are 100% dreptate? sa ma iau dupa ea? Am 1.72 mentionez ca sunt baiat. si am varsta de 16 ani si 8 luni. Tatal are 1.82. Mama 1.53. Am luat si HGH. putin sport. Cel mai bun raspuns FUNDa...!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

E posibil dar nu e chiar 100% sigur. Baietii oricum cresc pana in jur de 19 ani, deci mai ai timp.