| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

De ce mi se inrosesc foarte tare genunchii cand ma plimb? Si de ce doar genunchii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Suferă, nu le place greutatea ta, sau este un început de ceva, care trebuie tratat din timp.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Dacă ești foarte slabă și totuși te dor genunchi la mers și se și înroșesc, natura problemei o poți clarifica numai cu medicul.

| Donsavas a răspuns:

Fiind foarte slaba, poti avea lipsa de calciu.