| sinmar a întrebat:

Din ce cauza am scaun verde?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza dietei. Nu este nimic de speriat. Si, nici de ras. La o cercetare amanuntita a "reziduurilor umane", medicii legisti pot spune cu exactitate ce a mancat defunctul in ultima parte a vietii lui. Este posibil sa fi mancat ceva care, ori era de sursa vegetala ( si ai mancat exagerat de mult), ori, o anumita substanta din penultima ta masa, a fost superactiva, iar asta s-a regasit (ca si culoare) in "scaunul" tau.

12 răspunsuri:
| fashionaddict a răspuns:

Din cauza ca mananci legume verzi sau ai mancat ceva verde sau iti lipsesc unele vitamine.

| bluerose a răspuns:

Ai mancat spanac sau urzici?

Alte răspunsuri
| Beatrice a răspuns:

Pfff...ai momente in care iti vine sa vomiti? Sau uneori ai temperatura? Nu stiu sigur dar cred ca ai o infectie urinara! Sugerez sa te duci la spital straight face, se poate agrava oricand sad

| Elena1234456 a răspuns:

Poate din cauza medicatiei (am mai auzit despre asemenea cazuri) sau iti mananci toate legumelehee hee.

Alte răspunsuri
| sinmar explică:

Nu, nu am mancat nimic verde.Problema a aparut cam acum 2 saptamana.de atunci am facut asa cam de 4-5 ori, in rest a fost normal, intr-o zi asa apoi 2-3 zile normal, un prieten medic mi-a zis ca ar putea fi din cauza ca am mancat verdeturi, dar alimentatia este la fel, nu am mancat nimic neobisnuit. Iar celui care i-am stricat pofta de mancare, POFTA BUNA.

Alte răspunsuri
| Rodanciuc_Lala_1941 a răspuns:

Am infectie urinara si iau Uractiv strugurii ursului. Dupa cateva zile am inceput sa fac scaune vezi dar nu in totalitate.Este din cauza medicamentului?