| stanciucristian a întrebat:

Doare sa iti traga sange din vene la analize?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| asdfghjklo a răspuns:

Depinde... oricum daca e sa doara este o durere suportabila.nu iti face griji.toti trekem prin astahappy crdthinkinglaughing oricum succeshappy
app. poti sa imi dai si o fundita?laughinghappybig grin

31 răspunsuri:
| mister_2642 a răspuns:

Nu! am facut pan acu de 3 ori analize si am 15 ani din diferite motive. a treia oara dupa ce mi-a luat vreo 5 fiole din alea, am vazut doua puncte de imagine si restul alb...

| sebastianus a răspuns:

Daca mergi la privat nu doare deloc iar daca mergi la stat te va ustura un pic.