| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc tare mult un bebe. Cunoasteti un medic bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai nevoie de un sot bun, nu de un medic bun.

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cunoaste-ti bine problema mai intai, sunt atatea informatii pe care le poti gasi pe net. Apoi consulta un medic, daca stie macar atata cat stii si tu despre problema ta, atunci este medicul potrivit pentru tine. :-\

| Roby67 a răspuns:

Da, cunosc un medic stomatolg foarte bun, are 6 copii cu 5 femei, vrei sa iti fac cunostinta cu el?

| Roby67 a răspuns:

Daca pune-i ideea ta si in intrebare, cu siguranta ca prmeai si raspunsuri pe masura. Daca spui si tara si orasul sau judetul unde locuiesti, s-ar putea sa fie cineva aici care te-ar putea ajuta.
Deci, la intrebari concrete, raspunsuri concrete (pe cat se poate)

| Gizăz a răspuns:

Inteligenţa nu e genetica, poţi încerca cu oricine nu neapărat cu un medic. =)=)

| danco a răspuns:

Dr popescu.

| mirella_4348 a răspuns:

Am un sot foarte bun, ideea era sa gasim un medic pentru a reusi sa mentin o sarcina deoarece sunt probleme

| suddent a răspuns:

Eu iti sugerez totusi sa il faci cu iubitul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti medicii sunt buni. In general au IQ-ul mai mare decat barbatii de alte profesii. V-a iesi un bebe destept! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Consulta-te cu medicul de familie, sa iti recomande un medic bun, care probabil vrei sa iti recomande un tratament, nu sa iti faca un bebe, asa cum au crezut utilizatorii de mai suslaughinglaughing.

Bafta muuuulta`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu imi doresc un bebe. Cunoasteti vreun medic/programator/avocat roschat cu ochi verzi eventual care m-ar putea ajuta si pe mine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfff... medicii astia... nu te poti baza pe ei. A trecut mai bine de o ora de cand ai pus intrebarea si unul nu s-a oferit sa te ajute. Astia ori is timizi, ori is modesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, depinde in ce oras esti.