| mireasma a întrebat:

Imi puteti recomanda un oftalmolog bun in Arad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Dr

Dr. Tzurlea Magdalena str Miron Costin 11tel. 0257 253523
Dr. Ciocmareanu Maria str Bl. Revolutziei nr 45 tel 0257 253767

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Arad din pacate nu sunt medici oftalmologi de ceva valoare.
Daca dorti cu adevarat un consult oftalmologic competent trebuie sa mergeti pana in orasul Mako din Ungaria unde o gasiti pe doamna dr. Dehelan Aurelia care este un om de o tinuta profesionala si morala foarte inalta. Este director medical al spitalului din Mako, vorbeste o romana impecabila. Consulta la cabinetul particular situat in Mako, str. Szent Janos ter 16 in zilele de luni, miercuri si vineri intre orele 16 - 18. Programari la tel. 0036 - 62 - 219 877.