| paul0507 a întrebat:

Salut imi puteti recomanda cabinete si oftalmologi buni din Arad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ioana2004 a răspuns:

Dr Stoenescu Flavia și Dr Adomnicai Mihaela mi se par cele mai bune! În special Stoenescu! Sper ca am ajutat! Bafta :*

| paul0507 explică (pentru ioana2004):

Oftalmolog,nu stomatolog!

| ioana2004 a răspuns (pentru paul0507):

Scuze! Am citit greșit!