| anonim_4396 a întrebat:

Imi vine sa vomit, de fapt am vomitat, ma doare burta si capul.

Nu este vorba de o sarcina, nu am avut contact sexual! Sunt mica. 11 ani straight face.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| FeFy` a răspuns:

Pai ce ai mancat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori ai indigestie, ori nevoie de ochelari, sau daca te mai si doare in partea dreapta jos sa nu fie apendicita, mai corect ar fi sa faci un control la medicul de familie, sanatate

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea cred ca trebuie sa mergi cu mama ta la medicul de familie, sa nu ai o indigestie de la ceva ce ai mancat sau sa nu fie apendicita.