| 12345abcde a întrebat:

Mamicilor,cum ati ales medicul pediatru?
As vrea sa fie totusi gratuit tinand cont de cate vizite va trebui sa fac acolo cu bebe si nu-s vreo avuta...big grin
Daca sunteti din Constanta, cu atat mai bine, poate-mi dati si niste nume happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Eu am ales un doctor anti vaccinare. Ca sa afli riscurile, intra pe vaccinuri- cunoaste riscurile, e grup de Facebook. A fost singurul criteriu, sa nu ma sune, ca sa-si rotunjeasca veniturile. La inceputul lui 2018 s-a dat o lege, primeste intre 30 si 60 lei, in functie de gravitatea vaccinului, pentru fiecare bucata administrate. Daca sunt peste 25 vaccinuri, si are peste 500 pacienti la cab, fa si tu un calcul, cat castiga suplimentar. N-are niciun interes sa-mi spna despre riscuri.