| Ryana1999 a întrebat:

Medicul ginecolog mi-a prescris sa fac 12 zile irigatii cu Femigin B, si 12 capsule de Ploygynax. Intrebarea mea este daca aceste doua medicamente se suprapun, sau se fac separat? Mai intai fac 12 zile de spalaturi vaginale si 12 zile cu capsule? Sau dupa spalatura introduc si capsula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| zăGhost a răspuns:

Trebuie sa intrebi medicul.