| qieiqpalz a întrebat:

Oare zinerytu ma ajuta si cu chestiile alea rosii sau doar cu cosuriile? Ca eu mai am ceva in afara de cosuri ceva rosii. bube nu stiu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie nici pe coșuri nu mi-a facut nimic, ce sa mai zic de pete. Îți trebuie tratamente pentru exfoliere si regenerare a pielii pentru petele de genu, de exemplu exfoliere cu acizi tip AHA, găsești pe site ul celor de la the ordinary care fac livrari si in Romania, sau pe bilenegre care sunt distribuitorii lor din românia dar sunt mai scumpe produsele pe bilenegre si ai sanse sa nici nu le găsești pr unele asa ca îți recomand site ul original. Am comandat eu si sunt ok si seriosi deci comanda cu incredere.

| qieiqpalz explică (pentru Adry05):

E a 3 a zi si nu e o mare diferenta de cand ul utilizez...acum sa vedem