Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MalinaH a răspuns:

50 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Votez pentru 2 big grin.

| symo_1115 a răspuns:

Cu siguranta 2:X:X

| iulyka a răspuns:

Imi place 2-ul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place 3 mai mult mai ales ca e la moda si vara se poarta mult.

| Parisblue a răspuns:

Pai cel mai mult alea 2... dar si alea dl 3 sunt tari... ceva mai nebunesc asalaughing

| laara a răspuns:

33333 love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric 3

| Fallen Angel a răspuns:

laughing Cred ca 2. E mai deschis iar albastrul sta urat pe unghii, asa mi se pare. Deci eu zic ca 2.

| oana1405 a răspuns:

Poza 1 imi place la nebunie...

| SweetCandy a răspuns:

A doua:X

| ruxybelle a răspuns:

2 si 3

| andutsa a răspuns:

2 laughing
nu de alta dar am una exact la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa spunem ca prima, dar nu ma dau in vant dupa ea(imi plac nuantele naturale la oja, cele din imagini imi par prea puternice). Imi plac cele in genul asteia: http://www.flickr.com/photos/vikogikoski/4451281740/in/photostream/

| AdrianaCatalina a răspuns:

Toate 3 sunt misto love struck da mie imi place cel mai mult aia roza:*

| Evaa a răspuns:

Prima!

| Biir a răspuns:

A2alove struck

| Xonia a răspuns:

2. tie?

| Nu conteaza a răspuns:

Hmmm 2 si 3 thinking dar parca mai mult 3 ca roz au toate fetele, albatru rar vezi

| cornuleze a răspuns:

1 e prea inchis
2 e de pitipoanca
3 e mai asa... e dragut

| SoferTir a răspuns:

imi pl 2 si 3 happy. 1 Mi se pare prea matura.thinking

| BabyPink a răspuns:

2 love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place 2 si 3!love struck
Cam asta ar fi ordinea!

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Mda.Cred ca 3 [; x]

| Kidd a răspuns:

3 e tare! pentru. ca 1 chiar nu. mi place :-& si 2 hmmthinking comun...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place 1 happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 si 3:X

| nonameanca a răspuns:

1 e foarte batranesc
2 e...prea girly pentru gusturile mele
3 e interesant, imi place
happy

| JoJo a răspuns:

Din cele 3 cred ca as alege 2, dar oricum si mie imi plac culorile mai naturale ca oja din imaginea postata de Katya. E draguta.

| madalina97_7115 a răspuns:

2 e superhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 clarbig grin