Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MalinaH a răspuns:

50 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

2. tie?

| Elena1234456 a răspuns:

Votez pentru 2 big grin.

| SweetCandy a răspuns:

A doua:X

| Sheridanx a răspuns:

Depinde.Cand am chef de distractie cu fetele as alege albastrul (3). Dar la o intalnire sau cand pur si simplu simt nevoie sa fiu mai feminina cu siguranta aleg rozul (2).
Depinde tongue

| Annitu a răspuns:

3 e suupeerrdrooling

| dulcik a răspuns:

Imi place 2 dar si 1

| asya a răspuns:

1.Matura(experimentata care stie ce vrea)
2. Pitzi(Daca nu poate iesi cu altceva in evidenta, o face cu unghiile
3.Nonconformista(O doare undeva ce zice lumea de manichiura ei, daca asa ii place)
Prefer french...

| marymaryanne a răspuns:

2.este culoarea care ma dadu deshappy

| nonameanca a răspuns:

1 e foarte batranesc
2 e...prea girly pentru gusturile mele
3 e interesant, imi place
happy

| JoJo a răspuns:

Din cele 3 cred ca as alege 2, dar oricum si mie imi plac culorile mai naturale ca oja din imaginea postata de Katya. E draguta.

| Roberta00 a răspuns:

Ultimele 2

| laara a răspuns:

33333 love struck

| Fallen Angel a răspuns:

laughing Cred ca 2. E mai deschis iar albastrul sta urat pe unghii, asa mi se pare. Deci eu zic ca 2.

| BabyPink a răspuns:

2 love struck

| anonimathebest a răspuns:

2, 3

| ruxybelle a răspuns:

2 si 3

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Mda.Cred ca 3 [; x]

| oana1405 a răspuns:

Poza 1 imi place la nebunie...

| Nu conteaza a răspuns:

Hmmm 2 si 3 thinking dar parca mai mult 3 ca roz au toate fetele, albatru rar vezi

| Evaa a răspuns:

Prima!

| greenish a răspuns:

3 :d

| Kidd a răspuns:

3 e tare! pentru. ca 1 chiar nu. mi place :-& si 2 hmmthinking comun...straight face

| n0name a răspuns:

2 :X dar 2 e mult mai super:X:X:X:X

| symo_1115 a răspuns:

Cu siguranta 2:X:X

| Parisblue a răspuns:

Pai cel mai mult alea 2... dar si alea dl 3 sunt tari... ceva mai nebunesc asalaughing

| inna_1376 a răspuns:

Votez pentru 1

| iulyka a răspuns:

Imi place 2-ul happy

Răspuns utilizator avertizat