Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MalinaH a răspuns:

50 răspunsuri:
| Anonimusss a răspuns:

A 2 alove struck gen a doua am si eulaughing crd ca este chiar identica culoarealove struck depinde ce bluza ailove struck mie imi place sa fiu asortatalove struck si imi place si 3-ullove struck este destul de dragut... poate era mai frumos mai deschis un picbig grin Iar 1 ingrozitorlaughing

| andy01 a răspuns:

2 si 3
love struck

| madalina97_7115 a răspuns:

2 e superhappy

| oni a răspuns:

| alexyapink a răspuns:

Prima imi place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place 3 mai mult mai ales ca e la moda si vara se poarta mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa spunem ca prima, dar nu ma dau in vant dupa ea(imi plac nuantele naturale la oja, cele din imagini imi par prea puternice). Imi plac cele in genul asteia: http://www.flickr.com/photos/vikogikoski/4451281740/in/photostream/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place 2 si 3!love struck
Cam asta ar fi ordinea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place 1 happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 si 3:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 clarbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer nu-mi place nici una...prefer mai mult culorile naturale, sau frenchhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 imi plac culorile inchise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 in primul rand si 3 ff marfa ca sati pictezi cu el big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric, 3.

| SoferTir a răspuns:

imi pl 2 si 3 happy. 1 Mi se pare prea matura.thinking

| Biir a răspuns:

A2alove struck

| AdrianaCatalina a răspuns:

Toate 3 sunt misto love struck da mie imi place cel mai mult aia roza:*

| andutsa a răspuns:

2 laughing
nu de alta dar am una exact la fel

| cornuleze a răspuns:

1 e prea inchis
2 e de pitipoanca
3 e mai asa... e dragut