| Irania24 a întrebat:

Salut! Am consumat si eu serious mass 5, 4 kg si dupa 3 sapt am inceput cu dureri de burta si stari de voma. Am fost la spital la analize si mi-au iesit tranzaminazele crescute. Doctorii spun ca de la shaekurile proteice. Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, asa este de la porcariile chimice pe care le-ai luat.
Unii ajung cu probleme de inima, altii fac pietere la rinichi... si totul se datoreaza efectelor negative si drastice produse de aceste chimicale pe care le-ai cosnumat.

In viata ta sa nu mai consumi chimicale sau tot ce nu este natural!
Consuma hrana organica si sanataosa: fructe proaspete, legume proaspete si gatite, salate de cruditati si CARNE organica de pui, porc, vita, curcan peste, oua, lapte, branza.
Fa sport si hraneste-te sanatos ca-ti distrugi viata si sa anatea, imbolnavindu-te!