| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am de câțiva ani o problema ciudată. Mi se întâmplă să simt un nod în gât dar asta doar câteodată, dacă mănânc ceva sau beau ceva dispare pentru puțin timp. Oare ce ar putea fi? Mi-am făcut ecograf, credeam ca e de la glanda dar rezultatul arata ca sunt sănătos. Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EDWARDEDY762 a răspuns:

Ba, probabil o fi doar ceva așa care poate ți se pare poate te gândești prea mult la chestia asta!
Nu știu!