| Hiperhidroza a întrebat:

Salut, am de gand sa ma operez pentru ETS (Simpatectomia endoscopică toracică), mai exact Hiperhidroza pentru inrosirea si transpiratia fetei. M-ar ajuta orice sfat despre aceasta operatie, unde se poate face in Romania? Daca este cineva care a mai facut-o, sa-mi spuna cum a decurs etc. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Efectele secundare sunt teribile, mai bine ramai sanatos cu hiperhidroza ta, ca sa nu ramai cu handicap restul vietii

| Hiperhidroza explică (pentru Sonia822):

Mersi de raspuns, mai multe detalii poti sa-mi dai? ai ajuns la concluzia asta din experienta personala?

| Sonia822 a răspuns (pentru Hiperhidroza):

Nu, m-a interesat problema acum mult timp, pentru o prietena. P-atunci existau forumuri. Din ce scriau utilizatorii, am ajuns la concluzia ca NU