| blue109847w a întrebat:

Salut,am si eu nevoie de ajutor:
Cand aveam 5/6 ani maica mea mi-a cumpărat niște pernute viva(bomboane), la un moment dat mestecand o pernita un colț de bomboana s-a înfipt în cerul gurii in spatele dinților frontali mi-a curs sânge am plâns toate alea ma asteptam ca o sa imi treaca in cateva luni dar nu, au trecut 8 ani de cand s-a intamplat incindentul si tot ma doare, nu de fiecare dată numai de vrei 4 5 ori la 3 luni
ce imi puteti recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa mergi la un psiholog, ca durerea si punga aia de bomboane nu mai exista demult in gura ta, doar imaginatia iti provoaca durere, si aia este evident ireala.

Răspuns utilizator avertizat
| ReddY25 a răspuns:

O vizita la stomatologie si ai grija