| denis988 a întrebat:

Cine imi poate da niste link uri cu exercitii pentru a da jos stratul adipos de pe abdomen? Funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Gasesti pe youtube o gramada, nu te mai saturi cate sunt! Parerea mea...acolo gasesti ce vrei si ce nu vrei, nici o data nu am dat sa caut un videoclip, si nu mi s-a intamplat sa nu imi gaseasca ceva.Bafto dello delloooo!