| Pro4K a întrebat:

Am avut oarecum ceva fimoza de gradul 1, incet, incet in cateva luni am reusit sa scot capul penisului in proportie de 80% si din ce am reusit sa vad, am vazut ca o parte din cap este putin vanata si in cealalta parte este normal. Vreau sa zic ca e prima decalotare asa mare si ca nu m-am spalat veci pe dinauntru, sa nu aud raspunsuri cu du-te la urolog. Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incepand din acest moment devine necesar si obligatoriu in acelasi timp, ca zilnic sa-ti speli glandul penian cu apa calduta si sapun.

| mihai69 a răspuns:

Dacă e vânătă, e ok. Mai rău era dacă ar fi fost ardei sau cono***... Lăsând la o parte gluma - chiar e ok. Așa e la început.