| kamelutz2003 a întrebat:

Spuneți-mi va rog cum sa scap de coșuri de pe fața? Va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| simplegirl2 a răspuns:

O reteta mai batraneasca e cu usturoi(faci pasta din catel de usturoi si dai pe cosuri, apoi lasi vreo 5-10 minute pe fata apoi te speli

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Cauta pe google. Sunt sute de informatii pe tema asta.

| CatGirl a răspuns:

Argila, comprese cu ceai de musetel, miere de albine, lamaie, scortisoara, ulei de arbore de ceai si ulei de lavanda, ambele diluate in apa, caci sunt foarte tari.

| simiy a răspuns:

Aknesol de la farmacie sau vizita la dermatolog.

| csty45 a răspuns:

Trebuie să faci mult efort fizic.

| Florin1303 a răspuns:

Lasi cainii sa te linga pe fata! Nu e neaparat o gluma sau un misto pentru ca saliva cainilor e "vindecatoare".