| Dănuț1109 a întrebat:

Salut, un medic specialist?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un medic specialist este un medic cu diploma care lucreaza intr-un anumit domeniu, specializat pe acel domeniu. Fiindca nu ai precizat si pentru ce ai nevoie de un medic specialist, m-am gandit sa iti scriu definitia completa. Sper ca a fost de folos!

| ReddY25 a răspuns:

Dezvolta te rog

Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

Un medic specialist pentru ce specialitate?

| johnnny123 a răspuns:

Tu chiar crezi că așa funcționează lucrurile pe internetul ăsta? Intri pe un forum generalist, zici "Salut, un medic specialist?" și imediat îți răspund niște medici specialiști care nu au altă treabă?

| Dănuț1109 explică (pentru johnnny123):

Știu ca suna urat... da nu are rost sa scriu aici. și nu ar fi ok

| Dănuț1109 explică (pentru anonim_4396):

Știu asta... nu e ok sa scriu aici totul

| Dănuț1109 explică (pentru ReddY25):

Dacă poți în privat?

| Dănuț1109 explică (pentru helpforyou):

Nu cred ca contează neapărat specializarea pe care o are

| helpforyou a răspuns (pentru Dănuț1109):

Aha, asta cred si eu. Este bun orice medic. poate sa fie si medi stomatolog sau medic nutritionist.
Perfect de acord cu tine.
Eu nu te-am intrebat ce boala ai, ci ce fel de media ai nevoie.