| foz a întrebat:

Se mai face vaccin pe clasa a VIII-a?
Eu nu am facut straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu se mai face. Din cauza de guvernanti responsabili!

4 răspunsuri:
| BlackRainbow a răspuns:

Nici cei din scoala mea nu au facut worried

| Petronela a răspuns:

Nu se mai face ca nici eu nu am facut

| Annitu a răspuns:

Nici noistraight faceîncălaughingam văzut că pe uşa de la şcoală e un afiş în care scrie că pe 22 iunie 2010 trebuie să scoatem fişa medicalăstraight faceşi în aia trebuie să fie semnat că am facut vaccin în a VIII-a.straight face

| Lary a răspuns:

AnNiTu (♥‿♥) eu am luat fisa medicala si nu am facut vaccin...deci nu cred ca se mai face... dar oare de ce?thinking