| Thesamegirl a întrebat:

Stie cineva cam care este tariful unui aparat dentar metalic sau incognito? Tinand cont de faptul ca locuiesc in Bacau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dildau a răspuns:

Aparatul metalic metalic pentru un singur maxilar e 10 milioane, fara sa tin cont de controalele lunare a cate 50+ lei si inca 4 milioane la scoaterea aparatului pentru gutiera... Cat despre cel incognito e scump din cate stiu e vreo 1000 de euro?(s-ar putea sa ma insel nu sunt sigura)

1 răspuns:
| sergiuc a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza.