| claudia123456 a întrebat:

TPU de i luna am inceput sa numai mananc seara si asa exagerat de mult dar nu am slabit decat 2 kg nu stiu ce sa mai fac sa slabesc nu am mare timp pentru sport pentru k 9 ore sunt pe drum scoala, naveta acasa, treaba etc... viata la tara! Vreau sa incep dieta catalin crisan tine 66 de zile dar nu stiu daca o sa rezist sa o tin a tinut-o cineva sau ma puteti sfatuia ce as putea manca? ast rasp voastre:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| WeedGamer a răspuns:

Incearca sa alergi 1 km de fiecare data cand te intorci acasa, iar dupa maresti distanta. Exercitiile cardio vasculare ajuta la slabit(alergatul, ciclismul etc)