Abh
| Abh a întrebat:

V-ati facut careva un test de inteligenta ca sa vedeti ce IQ aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

L-am facut, dar nu cred in rezultatul lui whistling.
IQ-ul este relativ.Sunt teste care nu-ti testeaza capacitatile emotionale, nivelul sociabilitati, care de multe ori sunt mai importante decat asezarea logica a unor figurine.
Inteligenta emotionala, abstractá, sunt parti integrante ale IQ-ului care nu se regasesc in majoritatea testelor.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Eu nu stiu care e mai prost, eu sau aia care explica unui copil de 7 ani sa ordoneze niste figuri astfel incat sa formeze o imagine perfecta.

| Teardrop a răspuns:

L-am făcut ăla de la Mensa(nu pe net, acolo nu are relevanță) și am avut 123.

Meh, Stephen Hawking zicea că testele de IQ sunt pentru idioți...

| Mircea_Radu_1990 a răspuns:

Nu

| Mircea_Radu_1990 a răspuns:

Dati-mi link-ul cu testul,
vreau sa il dau peste cap!

| ancaelena a răspuns:

Nu da vreau.