| TheAlphaFemale a întrebat:

A facut careva tratament cu Roaccutane? Daca da, ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0, i:61&tx=67&ty=52

Asta e efectul.;)

| TheAlphaFemale explică (pentru măcheamăăăî):

As fi vrut sa stiu parerea unei persoane care a incercat medicamentul. Crede-ma ca am citit totate articolele existente pe google in legatura cu subiectul asta happy