| fratello a întrebat:

A incercat cineva sa faca suc de rodie? Merge data rodia prin storcatorul de fructe? Nu am unul foarte performant si mi-e ca acel filtru se va umple de micile seminte de la rodie si nu le voi mai putea scoate. Nu as vrea sa se strice.

1 răspuns:
| Justme32 a răspuns:

Măi, nu știu ce tip de storcător ( că sunt sute de modele) ai vrea să folosești dar eu am încercat cu râșnița de cafea, cu capac, pus în priză și am folosit vreo cinci rodii pentru o jumătate de pahar cu apă minerală