| costinvlad a întrebat:

Ce as putea gatii/face din rodie, avocado, kiwi, Fresh Portocale Solevita, Nut & Fruit Mix, banane, cereale(seminte, fructe uscate), arahide?

Răspuns Câştigător
| Geanina_Lupoaie_1999 a răspuns:

Ai putea face o prăjitură cu blatul normal care sa contina cereale, seminte arahide și o crema de mascarpone pe lângă care sa adaugi fructele proaspete, sau o crema pe baza de vanilie tip diplomat. cu sucul de portocale poti face un jeleu deasupra sau sa insiropezi blatul.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O salată super gustoasă și hrănitoare. Mmmm... yami! love struck

| Adry05 a răspuns:

Smoothie. laughing))

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Poti sa faci cereale cu iaurt si putin gem sau ceva dulce ca sa ii schimbe gustul, din avocado poti face guacamole pe care sa il mananci cu ceva carne gripta gen bacon sau kaizer sau orice mezel (cauta pe net retete cu guacamole si vei gasi si cu ce sa mananci).