| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Am auzit ca strugurii ingrasa. E adevarat? :S

Răspuns Câştigător
| lov3rboy23 a răspuns:

Depinde cat mananci. Daca mananci vreo 10 kl cred ca te-ai ingrasa.

14 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @blahblahblahblah! Îngrașă dacă mănânci de la 1 kilogram pe zi pe lângă mesele obișnuite, îți spun din propria experiență! Eu am reușit să pun 5 kilograme pe mine întrun concediu din cauza lor și de atunci... frână.
O seară cu zâmbet să ai!

| whatevernvm a răspuns:

Nu neaparat, dar au suficient de multe calorii, deci de asta se zice ca ingrasa.
Dar exista diete de slabit cu struguri, asta ne pune pe ganduri.

Bafta!

| PetreConstanta a răspuns:

In cantitate mare

| PinkPanther a răspuns:

Da, ingrasa, acum depinde si cat mananci, daca manancicateva boabe nu patesti nimic, dar daca mmananci de la un kg in sus pe zi cu siguranta o sa incepi sa te rostogoloesti

| annkaa a răspuns:

Pai orice contine zahar ingrasa si unele fructe contin zahar, deci daca sunt dulci da ingrasa, dar asta bine numai daca faci exces si mananci multi

| afrodita3333 a răspuns:

Da, in cantitati mari ingrasa.

| HurremSultan a răspuns:

Buna.Strugurii contin o cantitate mare de calorii!

| Isabellaღ a răspuns:

Da.Ingrasa numai daca mananci prea multi.Sau daca dupa ce ai mancat te mai si indopi cu struguri. Daca mananci cu limita nu.

| Dina a răspuns:

Nu prea cred!

| XtmCamiii a răspuns:

Nu ingrasa ba din contra ei se folosesc la salate de fructe care ajuta la slabit si au si vitamine acu noi manca o tona se struguri sa te ingrasi:-s
big grin succes

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Nu este adevarat!

| Georgiana_5221 a răspuns:

Nu

| Cryyyy a răspuns:

Strugurii ard calorii...ingrasa doar daca ii mananci in excess.