| denisa_5045 a întrebat:

Am nevoi de un cont webkinz cine aresi nu il foloseste si are inima mare sa mi-l spuna prin adresa precupdenisa@yahoo.com pls va rog si sper sa avaeti o inima mare daca mi-l dati!

Răspuns Câştigător
| Sabina_3006 a răspuns:

Hey! Daca vrei un cont webkinz poti sa ai unul free! Poti sa incerci pe sit-ul "www.konturi.ro" sau poti intra pe sit-ul official "www.webkinz.com" si poti da la new member iar apoi dai la ultimul limited account. Sper sa iti fi fost de ajutor :D

2 răspunsuri:
| denisa_5045 explică:

Mersi mult

| Flacara a răspuns:

Care e parola ta?