| rrrbeto95 a întrebat:

Am nevoie de retete de sandwich-uri care sa le pot face repede pentru scoala. Cea mai delicioasa reteta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Madalichka a răspuns:

Ungi felia de jos cu unt, branza topita sau crema de branza (care iti place mai mult)
Pui o felie de salam, parizer sau sunca
Asezi cateva rondele de rosii subtirele
Poti pune o felie de cascaval sau de branza deasupra
Mai stiu o reteta oarecum asemanatoare:
Pe o felie de paine unsa cu unt pui feliute subtiri de castravete, apoi felii de cascaval si de sunca presata. Poti pune si ardei gras, daca vrei.
Mie imi plac mult aceste doua retete si le folosesc des happy Sper sa-ti placa si tie.

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Pai doua felii de paine unse cu unt o felie de branza topita, o felie de salam, o frunza verde de salata, o felie de rosie si e destul.