| FoNemeKo a întrebat:

Ati gustat nachos cu branza? Ce gust au? Merita?

18 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,da sunt foarte gustoase merita sa incerciwinking

| Laura1092 a răspuns:

Eu am mancat, dar nu prea mi-au placut decat "chipsurile" alea, le-am mancat goale. Sosul era cam ciudat am gustat putin l-am tinut in frigider si apoi l-am aruncat.

| MirunaMira9 a răspuns:

Nu sunt bune cu sos de branza mai bune cu sos salsa sau altceva!happyAlea cu branza sunt naspaaaa!

| ViseColoratee a răspuns:

Eu am gustattongue. Mi-au placut si cred ca merita. Acum depinde de gusturile fiecaruia dar te sfatuiesc sa incerciwinking

| Bella9538 a răspuns:

Fiecare are gusturile lui, dar mie imi plac. Sincer de obicei cand mananc nachos prefer sa-mi imi iau putin din ambele sosuri si branza si salsa. Eu zic ca merita!

| Eღilia62 a răspuns:

Da.Mie imi plac super mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu branza nu, doar cu sare.Tot ce pot sa zic este ca sunt mamaliga, adica sunt facute din malai, si chiar nu as vrea sa incerc si cu branza d-aia topita si galbena p ele...acum depinde de gusturi(:

| ReiVaN a răspuns:

Se cheama NACHO nu nachos si da e oke. merita.

| Bubble13 a răspuns:

Buna. am incercat eu. sunt chiar bune si gustoasewinking deci poti incerca deoarece mie mi-au placut mult. funda?

| browneyes99 a răspuns:

Crede-ma deodata ce gusti unul, nu te mai poti opri.Parerea mea.Sunt super buni! Merita cu siguranta!

| Ania_3910 a răspuns:

Este foarte bun. E ca si cum ai baga cipsuri in bransa topita foarte putin condimentata (BUN BUN)

| matt5453 a răspuns:

Sunt cei mai buni.mai ales la cinema cand estibig grin

| Kámέℓíá a răspuns:

Hey! Da merita love struck.ii superbbbb bun:X:X funda?kiss

| C0nv3rs3 a răspuns:

Am mancat in cluj la cinema se merita au un gust bun si daca ai un pic de sos iute sau chekup ori mustar e foarte bun

| Geanyyyx a răspuns:

Sunt destul de buni...dar eu sunt de parere ca sunt mai buni cu salsarolling on the floor

| alexsegmerean a răspuns:

Da merita...o si nu sunt chipsuri sunt tortilias
poti sa-ti faci si acasa daca te duci la cel mai apropiat magazin Lidl acolo gasesti tortilias cu gust de cascaval (de preferabil) si sos de la clerkey's si gata ai facut nacho happy

| emberst_9111 a răspuns:

Eu am gustat nacos si granza si cu cascavala ras peste si au un gust extraodrinal sa nu ati fie greaza de ei pentru ca sunt poarte buni ...ami dai punda?
:S

| SimonicaSimonela a răspuns:

Am fost la mall si am mancat acolo.nu prea imi plac alea cu branza, cele cu sos picant de salsa au farmeckiss daca tie iti plac pofta buna kiss