| Sara2 a întrebat:

Ati incercat milkshake de la dr otker? sunt bune? ce parere aveti de ele?

13 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Cu suc nu merge sau cu apa? eu nu beau lapte

| IrinaAndreea a răspuns:

N-am incercat, dar as vrea. Poate cumpar maine din Carrefour si o sa-ti spun cum sunt. big grin

| LuS[z] a răspuns:

Da mi-a placut cel de capsuni big grin

| KeepCalm a răspuns:

Eu pun fructele si laptele intr-un robot de bucatarie si le amestechappy
E mult mai bun ca Dr. Otkerhappy

| shtephie a răspuns:

Da, am incercat pe cel de capshuni:X! Este foarte bun :X Seara daca bei un pahar, nu'ti mai trebuie mankre happy
Se face cu laptehappy
Ti'l recomandwinking

| alessutz11 a răspuns:

Dap, l-am incercat pe cel de capsuni si l-am amestecat cu cel de banane si ma declar extrem de multumita. big grin

| xtina a răspuns:

Buna!
Da, le-am incercat pe toate!
Sunt foarte bune!

| 009 a răspuns:

O sa incerc si euhappy

| Kenny a răspuns:

Mie imi place. L-am incercat pe cel de ciocolata si pot spun ca daca pui si gheata este perfect pe caldurile astea iar gustul nu este exagerat de dulce. happy

| Daiana90 a răspuns:

Da, am incercat cel de capsuni. e groaznic. mie nu imi plac in general capsunile, dar e foarte gretos.sepune praful ala in lapte, si iasa ceva vascos, zici ca ii apa cu faina, se simte praful ala ca faina in gura chiar daca l-am amestecat aproasta.acum incerc de banane, sper sa imi placa ala mai multlaughing. dar ce nu imi place e ca din lapte cu praful ala s-a format ceva semilichid... aproape ca o crema, ca cea de prajitura.acum nu stiu. poate tie iti place:p o sa iti zic ce parere am si despre ala de bananelaughing:p >big grin

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Da! sunt foarte bune.
eu am incercat.
poti primi chiar si un d.ala cu care s face milkkshake.

| OneMoreGirl a răspuns:

Uuuhh... mie imi place mult.

| patolucyan21 a răspuns:

E extra super bun.