| anka a întrebat:

Ati simtit gust de chimicale in unele alimente?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Am simtit un gust " nealimentar" in niste jeleuri frumos colorate pe care le-au primit fetele mele si pe care le-am degustat. Le-am aruncat in momentul acela la gunoi. Este principalul motiv pentru care nu cumpar dulciuri ambalate, prefer sa le fac prajitura de casa.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, in sucuri! Si in dulciuri! In prajituri peste tot... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, in special in mezeluri. Daca o sa fii atenta, salamul nu prea are gust de salam, are un gust ciudat si iti lasa o senzatie neplacuta dupa ce-l papi.

| Cristary a răspuns:

Da, in unt. Aveam impresia ca are gust de detergent straight face

| Ganduri albe a răspuns:

Da si este foarte neplacut ai impresia ca este expirat acel aliment. Nu consum aceste alimente asa de des. Iti dai seama si dupa miros ca nu sunt bune. Dar nu avem ce face intr-o asemenea tara.