| StasyAna a întrebat:

Bună, am luat un topper de pat și e prea mare, se poate tăia din el?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa raspunsurile de mai sus! Un croitor bun poate modifica acel topper.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate taia din el, dar se poate schimba cu unul mai mic, daca-l duci inapoi cu tot cu chitanta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu îl returnezi?

| anonimg a răspuns:

Topperul este un burete din care se poate tăia. Desfaci țesătura în care este îmbrăcat buretele, tai buretele și apoi coși țesătura la loc.

| ReddY25 a răspuns:

Îl poți returna

| Standt a răspuns:

Se poate taia daca vrei sa-l strici. Mai bine indoaie-l la capatul dinspre perete. Banuiesc ca e prea lung, nu prea lat. Daca eprea lat, schimba-l.

| norisorulpufos a răspuns:

Cel mai bine e să-l returnezi dacă ai bonul. Dacă nu, atunci va trebui să-l tai și probabil să coși tăietura.Dar mai bine întrebi pe cineva care vinde pe olix, probabil vor fi drăguți și îți vor spune care e cea mai buna varianta.