| PinkPanther a întrebat:

am si eu o intrebare. De ceva timp caut fructe de padure (mure, fragute, zmeura) dar nu am gasit nicaieri. Stie cineva pe unde as putea sa gasesc in bucucuresti? am cautat prin hypermarketuri si piata

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Saptamana ce a trecut se gaseau La" Auchan " Cluj sub forma congelata --- presupun ca si la voi la Bucuresti!

1 răspuns:
| claudiuclaus123 a răspuns:

Fragutele sau trecut nu se mai fac, zmeura si murele de abia acum incep sa se coaca stiu mai bine pentru ca stau la tara big grin