| alexandra7199271 a întrebat:

Bună, am un borcănel cu ulei de cocos virgin, ce aș putea să fac cu el? In păr îmi dau, mai merge folosit și la altceva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Merge la gatit oua prajite, pus la prajituri, la prajeli, la vegetale puse la cuptor si cam la orice dorestu.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu am o reteta de la Lidia Fecioru, cum ca dimineata eu beau de obicei cafea ness, ei si daca vreau sa fie si ok pentru sanatate ceea ce beau reteta e urmatoarea:o linura de cacau, o lingurita de scortisoara, jumate lingurita sau una intreaga de ulei de cocos dupa gust si o lingurita de cafea ness toate se amestweca cu pa fierbinte si dupa ce se raceste un pic se poate indulci cu miere sau daca nu e miere si cu zahar dar e de preferat cu miere indulcit ca e mai sanatos.

| Konstantinos99 a răspuns:

Creme si poate fi folosit la gatit

| Design2021 a răspuns:

La gatit.