| Deak_Beni_1993 a întrebat:

Buna
In decursul acestui an am montat o microcentrala tip MOTAN nu am avut probleme cu el timp de o luna si de 4 zile am observat ca nu imi functioneaza apa calda decat doar daca dau drumul la incalzire in calorifere microcentrala este inca in garantie dar am decis sa va cer ajutorul inainte de a suna la firma respectiva ca poate este doar o banalitate astept raspunsurile voastre multumesc.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu-i o banalitate. Noi am avut astfel de probleme cu centrala, tot cam la 2 ani, si a fost fie o garnitura, fie un intrerupator sau asa ceva. Cheama-i pe cei cu garantia. Bafta!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este in garantie. Sper ca am spus tot ceea ce e nevoie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Cel m ai bine suna i pe ei sa vina să repare defectiunea, sunt firmă specializată, iar daca centrala este in garantie cu atit mai mult nu unmbla tu la ea, cheamă firma si nu te costă reparatia fiind in garantie, dar daca o desigilezi te va costa mult reparatia. Succes.