| Shane_1763 a întrebat:

Se stie despre ciorba de burta faptul ca toti o prepara altfel si are diferite gusturi. Eu n-am incercat sa fac, dar as vrea... Puteti sa-mi dati o reteta cu adevarat buna? Sa nu aiba gust de... vaca! big grin Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| retouchan a răspuns:

Uite aici:http://www.gustos.ro/......ta-41.html

Crede-ma! E super buna! Mama a incercat cu reteta asta! A facut pentru prima data in viata ei ciorba de burta! A iesit super buna! Chiar si eu am mancat, si mie nu`mi prea plac ciorbele si astea!
Incearca! MERITA!
Sper sa fi fost de folos.Bye BYe!

2 răspunsuri:
| Aurel812 a răspuns:

Reteta e f. buna. Ouale nu se bat intregi.Doar galbenusurile.

| Shane_1763 explică:

Mersi, am intrat si eu acolo sa vad reteta, chiar n-am inteles ce-i cu cele doua oua, de ce se bat intregi, deci mersi de precizare @Aurel812.
happy