| misterious92 a întrebat:

Buna,stie cineva ce dimensiune trebuie sa aiba o poza pe care o duci la cofetarie sa o imprime pe tort?,ma refer daca, conteaza sa fie cat tortul sau o prelucreaza ei acolo?

4 răspunsuri:
| Pozitivca a răspuns:

Ei o prelucreaza singuri, si te informeaza daca e ceva in neregula si le prezinti alta...

| misterious92 explică:

Multumesc de raspunsuri FMSAlin, dia19, Pozitivca.

| FMSAlin a răspuns:

Depinde si de tort, cand am imprimat eu poya aveam dimensiunile 400x200.Dar sunt si mai mari 850x550, 600x400.

| dia19 a răspuns:

Nu conteaza cat e poza de mare o vor prelucra ei, important este ca poza sa fie clara si sa se vada bine adica luminoasa. apoi ei o vor mari si aranja in functie de cum arata tortul.