| fluture35 a întrebat:

Ciresele ingrasa?

12 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

In caz ca n-ai observat exista diete cu cirese. Deci clar nu ingrasa. happy

| Nymphetamine a răspuns:

@LallyLala: Si fructele ingrasa. happy

| emima a răspuns:

Nu ciresele nu ingrasa si nici un fruct de altfel nu ingrasa ba poti sa tii si diete de fructe
bafta!

| cess a răspuns:

Nu,ciresele nu ingrasa. Cum a spus si Nymphetamine, sunt o gramada de diete si cure de slabit cu ciresewinking

| LallyLala a răspuns:

Cum sa ingrase? Normal ca ciresele nu ingrasa, in general fructele nu ingrasa.

| sorinsam1995 a răspuns:

Nu,doar daca sunt in dulceata si sa nu manci in cantitati mari.

| KimmyNaNa a răspuns:

Pai 100g de cirese au 60 - 80 de calorii. daca mananci putine nu cred ca o sa te ingrase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,ciresele,ca orice alt fruct,de altfel, inclusiv bananele si strugurii(in jurul carora se invart pareri cum ca ar ingrasa), nu ingrasa.Bananele sunt,intr-adevar,unele dintre fructele cele mai bogate in calorii, in schimb, aceste calorii nu sunt suficient de multe cat sa ingrase.

| xCatastrophe a răspuns:

Nu cine te-a pacalit.Ciresele te ajuta sa slabesti si sunt si ff sanatoase si gustoase day dreaming...In plus nici un fruct nu ingrasa...hee hee Fundaaa asteptlaughing

| ioana_5848 a răspuns:

Buna. :)
Din cate stiu eu, niciun fruct nu ingrasa...
Ia uite un link de ajutor:
http://sanatate.acasa.ro/......13244.html
Sper ca ti-am fost de folos :d
O zi buna! :)

| Denidenise22 a răspuns:

Asta`i intrebare``dee pliictiseala``sau/>>>? Nu ciresele nu ingrasa.=]]]... Orikum tare intrebarea=]]]. FundA:33

| BaяbieGυяl a răspuns:

Toate fructele ingrasa, contin zahar de accea in diete se recomanda maxim 2 fructe pe zi. Poti manca cam 300g/zi de cirese.