| BorsuMihai a întrebat:

La masina de facut paine am pierdut chestia aia care de fier care o pui si invarte aluatul. NU stiti de unde pot sa cumpar doar piesa respectiva?

2 răspunsuri:
| abydeea a răspuns:

Eu cand am piedut melcul, nu am gasit de cumparat in Constanta, a trebuit sa comand din Bucuresti.

| mixxjim a răspuns:

Intreaba ori la magazinul de unde ai cumparat masina, ori la reprezentanta firmei producatoare de unde poti cumpara, ca nu se potriveste orice paleta la orice masina.Eu am avut o problema similara cu un produs Philips, am scris la Philips Romania si ei mi-au indicat firma care se ocupa cu vanzarea de piese de schimb din zona in care locuiesc.