| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG SA RASPUNDETI REPEDE! Am auzit ca daca iti legi o alunita care este in relief, cu ata, o sa- ti cada alunita. Asa ca eu mi- am legat ieri seara alunita dar astazi nu se vede absolut nicio schimbare. Nici nu ma doare sau ceva. Vreau sa stiu daca a mai incercat cineva, cam in cate zile i-a cazut. Ca eu as vrea sa scap de ea pana saptamana viitoare duminica urgent.

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Ai grija cu alunitele, pot fi cancerigene. Ele trebuiesc extirpate de catre un doctor dermatolog.